Vienotu režīmu dubultā loga savienotājiem un vairākrežīmu 1 X2 2x2 kausēta Fiber Optic Lc savienotājiem zaudējumu

Vienotu režīmu dubultā loga savienotājiem un vairākrežīmu 1 X2 2x2 kausēta Fiber Optic Lc savienotājiem zaudējumu

Funkcijas zemu pārmērīgu zaudējumu Dažādām sakabes attiecība Kompakts izmērs lietojumprogrammas Garajos telekomunikāciju

Function

Funkcijas

Zemu pārmērīgu zaudējumu

Dažādām sakabes attiecība

Kompakts izmērs

Lietojumprogrammas

Garajos telekomunikāciju

CATV sistēmu andamp; Fiberoptic sensori

Lokālā tīkla

Veiktspējas specifikācijas


Parametrs

Specifikācijas

Sakabes attiecība50/50%
Porta konfigurēšana1 x 2 vai 2x2
Directivity≥ 55dB
Ekspluatācijas temperatūra-20 līdz 75 ° C (-40 uz +85 º C pieejams pēc pieprasījuma)
Uzglabāšanas temperatūra-40 uz +85 º C
Šķiedras tipsCorning singlemode SMF 28, DS šķiedru vai flexcore
Šķiedrvielu bize garums1M
Iepakojuma izmēri (mm)Pakotni, M, N, A, B, C


Pasūtīt informāciju


T

T
TTTTTTTTTTTT
Tips
Pakāpe
Viļņa
Sakabes attiecība vai vājināšanās (dB)
Osta
Pakete
Bize stils
Šķiedras tips
Ieeja/izeja Connector

S= Singlemode standarta uzmavas
W= Singlemode platjoslas pāris

S =Īpaša
P
= P Grade
A= Kategorijas

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1, x2
0202= 2x2
M= M pakete
N= N pakete
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um kailas Fiber
2= 900um jaka
3= 3mm kabelis

0= SMF-28
D= DS Fiber
S= Special

% 0= None
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= Special


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem vienotā režīmā dubulto logu savienotājiem un vairākrežīmu 1 X2 2x2 kausēta šķiedru optikas lc savienotājiem zaudējumus tās augstas kvalitātes un zemas cenas produktus un lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: vienotu režīmu dubultā loga savienotājiem un vairākrežīmu 1 X2 2x2 kausēta šķiedru optikas lc savienotājiem zaudējumus ražotājiem, rūpnīcas, ražots Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop