Polarizācija uzturot optisko koaksiālo elektronisko platjoslas ferīta cirkulatoru izolācijas mikroviļņu

Polarizācija uzturot optisko koaksiālo elektronisko platjoslas ferīta cirkulatoru izolācijas mikroviļņu

Sopofiber' polarizācija, uzturot optisko cirkulatoru izmanto patentētu dizainparaugu un metāla savienošanas mikro optika iepakojuma.

Function

Sopofiber'polarizationmaintainingopticalcirculatorutilizesproprietarydesignsandmetalbondingmicroopticspackaging.

Itprovideslowinsertionloss, broadbandhighisolation, highextinctionratio, excellenttemperaturestabilityandopticalpathepoxyfree. Itcanbeusedforwavelengthadd/kritums, dispersioncompensationandEDFAapplications.

Funkcijas

LowInsertionLoss

Platjoslas HighIsolation

HighExtinctionRatio

CompactIn LinePackage

HighStabilityandReliability

EpoxyFreeOpticalPath

Lietojumprogrammas

FiberopticAmplifiers

MetroAreaNetwork

WavelengthAdd/Drop

DispersionCompensation

BI-DiectionCommunication

PerformanceSpecifications

Parametrs

PGrade

Konfigurācija

Port1toPort2toPort3

OperatingWavelength(nm)

1310±30or1550±30

InsertionLoss(dB)

Tipisks

0.8

Maksimālais

1.0

TypicalIsolation(dB)

50

MinimumIsolation(dB)

40

ExtinctionRatio(dB)

18

CrossTalk(dB)

≥50

ReturnLoss(dB)

≥50

PowerHanding(mW)

300

Polarizationaxis

BothSlowandFastaxis

OperatingTemperature ()

-5~+75

StorageTemperature()

-40~+85

FiberType

PMPandaFiber

PackageDimensions(mm)

Φ5.5xL50(L35forFtype)

Piezīme:

1.ThePMfiberandtheconnectorkeyarealignedtotheslowaxis.

2.ForDevicewithconnectors,insertionlosswillbe0.3dBhigher,returnlosswillbe5dBlower, extinctionlosswillbe2dBlower.

3.Theabovespecificationsarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

PMOC

X

XX

X

X

X

XX


Osta

Viļņa

Pakāpe

PigtailType

FiberLength

/ OutConnector

3 = 3Port

13 = 1310nm

15 = 1550nm

P = PGrade

1 = 250umBareFiber

2 = 400umBareFiber

3 = 900umLooseTube

1 = 0,75 m

2 = 1 m

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem uzturēt polarizācija optisko koaksiālo elektronisko platjoslas ferīta cirkulatoru izolācijas mikroviļņu augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: polarizācija uzturot optisko koaksiālo elektronisko platjoslas ferīta cirkulatoru izolācijas mikroviļņu ražotājiem, rūpnīca, kas ražots Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop