Optisko šķiedru Wire Bandpass Ftthfttx 1310nm 1490nm 1550nm piedāvājumi FS FWDM-1550-BPF rīki

Optisko šķiedru Wire Bandpass Ftthfttx 1310nm 1490nm 1550nm piedāvājumi FS FWDM-1550-BPF rīki

FTTH/FTTx Pass 1310nm Reflect 1550nm FWDM filtru WDM FTTX filtra WDM modulis plaši izmanto EDFA, Raman pastiprinātāji

Function

FTTH/FTTx Pass 1310nm atspoguļo 1550nm FWDM filtru WDM

FTTX filtra WDM modulis, kas plaši izmantots EDFA, Raman pastiprinātājus, WDM tīklos un šķiedru optikas instrumenti pamatā ir plānas plēves filtrs (TFF) tehnoloģiju. Ierīce apvieno vai šķir gaismu pie dažādiem viļņu garumiem plašā viļņu diapazonā. To var izvērst atsevišķu šķiedru spēju sasniegt divvirzienu sakarus, tāpēc, ka plaši izmanto optisko tīklu modernizācijas un paplašināšanas vai ieviest jaunu visaptverošu biznesa utt.

Sopofiber nodrošina viļņu filtrs balstīta division blīvēšana (WDM) filtrēšanas ierīces, kas tiek pielāgoti noteiktam viļņu joslas pēc īpašas programmas. Kā jūs varbūt zināt, pati GEPON sistēma strādā 1310/1490, tāpēc CATV signāla šeit tiek piegādāts virs pašas vilna, izmantojot 1550nm un FWDM ir vieta, kur šis getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Vienuma detaļas

Caurlaides (pārraide) kanālu: kanāla 1310nmReflection: 1550nmHigh izolāciju, uzticamību un kanālu isolationLow ievietošanas zudumu un lielisku vidi reliabilityRoHS Compliant

Pakotnes tips

Tērauda caurule paketi 250um kailas šķiedrvielu un 900um fiber
Rūtiņu, ABS 900um, 2,0 līdz 3,0 mm, šķiedru
Piezīme: 250um kailas fiber ir pārāk finne ir aprīkota ar savienotāju

Mechanical Drawing

A attēlsir T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtra WDM
B attēlsir paredzēta T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX filtra WDM

Pieteikums

Pasūtīt informāciju

Preces

Viļņa

Šķiedras tips

Pakotnes tips

Savienotājs

Šķiedras garums

FTTX filtra WDM

Kods

TX:transmission viļņa range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

tērauda caurule

ABS kaste

LGX kasete

1U Rack Mount

Neviens

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Citi

1M
2m

RX: pārdomu viļņa range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

FTTH/FTTx Pass 1310nm Reflect 1490nm andamp; FWDM filtra 1550nm WDM

Vienuma detaļas

Caurlaides (pārraide) kanālu: kanāla 1310nmReflection: 1490nm un 1550nmHigh izolāciju, uzticamību un kanālu isolationLow ievietošanas zudumu un lielisku vidi reliabilityRoHS Compliant


Mechanical Drawing

A attēlsir T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtra WDM
B attēlsir paredzēta T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX filtra WDM

Pieteikums

Pasūtīt informāciju

Preces

Viļņa

Šķiedras tips

Pakotnes tips

Savienotājs

Šķiedras garums

FTTX filtra WDM

Kods

TX:transmission viļņa range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

tērauda caurule

ABS kaste

LGX kasete

1U Rack Mount

Neviens

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Citi

1M
2m

RX: pārdomu viļņa range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Optisko šķiedru Bandpass Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF

Optiskais filtrs ir instruments, kas tiek izmantota viļņu garuma izvēli, kuras var atlasīt vajadzīgo viļņu garumiem no liela skaita viļņu garumiem un noraidīt Papildinājums viļņu garumiem. Izmantota viļņu garumu atlasi, trokšņu filtrs optiskais pastiprinātājs, varat iegūt izlīdzināšanas, optisko blīvēšana / demultiplexing.

Mūsu optisko šķiedru optisko Bandpass Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF pamatā ir pierādīta plānas plēves filtrēšanas tehnoloģija. Šī BPF plaši izmanto šķiedru optisko sakaru sistēmu un EDFA kur nepieciešami dzīvoklis un plašas darbības joslās.

Galvenās iezīmes

Plašs darbības bandHigh kanālu isolationHigh stabilitātes un reliabilityLength: 1MFiber diametrs: 0.9mmConnector: FC/UPC

Lietojumprogrammas

EDFAWDM systemsCATV

Specifikācija

Parametrs
Tips

BPF 1 * 1 T1550±20

Darbības viļņa garums (nm)

1460~1620

Pārraides joslas viļņa garums (nm)

1550±20

Pārdomu grupas viļņa garums (nm)

1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620

Transmisijas ievietošanas zaudējumi (dB)

≤0.6

Pārraides kanālu izolācija

≥20

@ 1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620 (dB)

Kanāla plakanuma (dB)

≤0.3

Return loss (dB)

≥50

PDL (dB)

≤0.1

Viļņu termisko stabilitāti (nm/℃)

≤0.003

Ievietošanas zaudējumi termisko stabilitāti (dB / ℃)

≤0.005

Jauda (mW) apstrāde

≤500

Apkārtējās vides temperatūras (℃)

-5 ~ +70

Uzglabāšanas temperatūra (℃)

-40 ~ +85

Šķiedras tips

28. SMF-e


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi zināms, kā viens no lielākajiem ražotājiem par optisko šķiedru stiepļu bandpass ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm nodarbojas fs fwdm-1550-bpf rīki, augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: optisko šķiedru stiepļu bandpass ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm nodarbojas fs fwdm-1550-bpf rīku ražotāji, rūpnīcas, izgatavoti Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO Optical Communication Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zona, Langkou Industry Pak, Dalang ielā, Longhua jaunajā rajonā, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co Ltd
foottop