Ieveda Fiber Optic salaist Fiber optisko vadu FTTHFTTX Pass 1550nm atspoguļo 1310nm FWDM filtru WDM cenu

Ieveda Fiber Optic salaist Fiber optisko vadu FTTHFTTX Pass 1550nm atspoguļo 1310nm FWDM filtru WDM cenu

FTTH/FTTx Pass 1550nm Reflect 1310nm FWDM filtru WDM FTTX filtra WDM modulis plaši izmanto EDFA, Raman pastiprinātāji

Function

FTTH/FTTx Pass 1550nm atspoguļo 1310nm FWDM filtru WDM

FTTX filtra WDM modulis, kas plaši izmantots EDFA, Raman pastiprinātājus, WDM tīklos un šķiedru optikas instrumenti pamatā ir plānas plēves filtrs (TFF) tehnoloģiju. Ierīce apvieno vai šķir gaismu pie dažādiem viļņu garumiem plašā viļņu diapazonā. To var izvērst atsevišķu šķiedru spēju sasniegt divvirzienu sakarus, tāpēc, ka plaši izmanto optisko tīklu modernizācijas un paplašināšanas vai ieviest jaunu visaptverošu biznesa utt.

Sopofiberprovides viļņu filtrs balstīta division Multipleksēšana (WDM) filtru ierīcēm, kas pielāgotas konkrētu viļņu joslas pēc īpašas programmas. Kā jūs varbūt zināt, pati GEPON sistēma strādā 1310/1490, tāpēc CATV signāla šeit tiek piegādāts virs pašas vilna, izmantojot 1550nm un FWDM ir vieta, kur šis getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Vienuma detaļas

Caurlaides (pārraide) kanālu: kanāla 1550nmReflection: 1310nmHigh izolāciju, uzticamību un kanālu isolationLow ievietošanas zudumu un lielisku vidi reliabilityRoHS Compliant

Pakotnes tips

Tērauda caurule paketi 250um kailas šķiedrvielu un 900um fiber
Rūtiņu, ABS 900um, 2,0 līdz 3,0 mm, šķiedru
Piezīme: 250um kailas fiber ir pārāk finne ir aprīkota ar savienotāju

Mechanical Drawing

A attēlsir T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtra WDM
B attēlsir paredzēta T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX filtra WDM

Pieteikums

Pasūtīt informāciju

Preces

Viļņa

Šķiedras tips

Pakotnes tips

Savienotājs

Šķiedras garums

FTTX filtra WDM

Kods

TX:transmission viļņa range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

tērauda caurule

ABS kaste

LGX kasete

1U Rack Mount

Neviens

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Citi

1M
2m

RX: pārdomu viļņa range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi zināms, kā viens no lielākajiem ražotājiem led fiber optic salaist fiber optisko vadu ftthfttx caurlaide 1550nm atspoguļo 1310nm fwdm filtru wdm cenas augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: ieveda optisko savīt fiber optisko vadu ftthfttx caurlaide 1550nm atspoguļo 1310nm fwdm filtru wdm cenu ražotājiem, rūpnīcas, izgatavoti Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop