Gbic SFP 2km - 20km - 80km raiduztvērējs īpašu 100 1000basesx 1310nm 1550nm SFP viļņa

Gbic SFP 2km - 20km - 80km raiduztvērējs īpašu 100 1000basesx 1310nm 1550nm SFP viļņa

100BASE-ZX SFP raiduztvērējs (SMF 1550nm, 80km, LC, IND) produkta detaļas OEM & muitas sadarbība ar daudzām pasaules klases OEM ražotājiem vairāk nekā 8 gadi

Function

100BASE-ZX SFP raiduztvērējs (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND.)

Product Details

Daļa Nunmber

SFP03-100ZX-55

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP

Max datu pārraides ātrumu

100Mbps

Viļņa

1550nm

Max Cable Distance

80km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

DFB 1550nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

TX Power

-5 ~ 0dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -34dBm

Darba temperatūras diapazons

-40-85 ° C (-40-185 ° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000

OEM andamp; Muitas

Sadarbība ar daudzām pasaules klases OEM ražotājiem pār 8years, Sopofiber spēj sniegt pielāgotus un rentablus risinājumus, augstas kvalitātes visiem vajadzībām un specifikācijas, to skaitā optiskās konstrukcijas, mehāniskās konstrukcijas, Printed Circuit Board (PCB) izkārtojumu un elektrības izstrāde, programmatūras andamp; Programmaparatūras dizains, integrētu montāža, noteiktām uzlīmēm utt. Tirdzniecības pieaugums un izdevīgiem klientu atsauksmēm, Sopofiber ir strauji paplašinās visā pasaulē un kļūst vadošais optisko sakaru nozarē. Ja jums ir interese par mūsu produktiem, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Iepakojuma andamp; Marķēšanas

Šī viegli paņemt un labi aizsargātas raiduztvērējs pakete ir marķētas un atzīmētas bysopofiberas noklusējuma. Pielāgotas etiķetes vai iepakojuma risinājumi ir pieejami kā pieprasījumu.


100BASE-FX SFP SGMII raiduztvērējs Gigabit Ethernet SFP Ports (MMF, 1310nm, 2km, LC, IND.)

Product Details

Daļa Nunmber

SFP-GE-100FX

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP

Max datu pārraides ātrumu

100Mbps

Viļņa

1310nm

Max Cable Distance

2km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

FP SGMII

Kabeļa tipu

MMF

DOM atbalstu

TX Power

-19 ~-14dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -30dBm

Darba temperatūras diapazons

-40-85 ° C (-40-185 ° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000

100BASE-LX SFP raiduztvērējs (SMF, 1310nm, 20km, LC, IND.)

Product Details

Daļa Nunmber

SFP03-100LX-31

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP

Max datu pārraides ātrumu

100Mbps

Viļņa

1310nm

Max Cable Distance

20km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

FP 1310nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

Darba temperatūras diapazons

-40-85 ° C (-40-185 ° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000

100BASE-LX SFP raiduztvērējs (SMF, 1310nm, 15km, LC, IND.)

Product Details

Daļa Nunmber

SFP03-100LX-31

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP

Max datu pārraides ātrumu

100Mbps

Viļņa

1310nm

Max Cable Distance

15km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

FP 1310nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

TX Power

-15 ~-8dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -28dBm

Darba temperatūras diapazons

-40-85 ° C (-40-185 ° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem gbic sfp 2km - 20 km - 80 km raiduztvērējs īpašu 100 1000basesx 1310nm 1550nm sfp viļņa, augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: gbic 2km - 20km - 80km SFP raiduztvērējs īpašu 100, 1000basesx 1310nm 1550nm SFP viļņu ražotājiem, rūpnīcas, izgatavoti Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop