Pielāgot 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm 1550nm Dual likme 1000base Sx SFP Fiber CWDM Gibc SFP raiduztvērējs režīmā

Pielāgot 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm 1550nm Dual likme 1000base Sx SFP Fiber CWDM Gibc SFP raiduztvērējs režīmā

Apraksts CWDM SFP + raiduztvērējs SMF ir izstrādāts un darbojas pie nominālā CWDM viļņu viļņa

Function

Apraksts
CWDM SFP + raidītāju SMF ir izstrādāta un darbojas pie nominālā CWDM viļņu viļņa. Uztvērējs sastāv no divām daļām: raidītāja sadaļa ietver DFB lāzeru. Un uztvērēju sadaļa sastāv no PIN fotodiode, integrēta ar TIA. Visi moduļi atbilst klases es lāzeru drošības prasības. Digitālās diagnostikas funkcijas ir pieejamas, izmantojot 2 vadu seriālo interfeisu, kā norādīts SFF-8472, kas ļauj reālajā laikā piekļūt ierīces darbības parametrus, piemēram raiduztvērējs temperatūru, lāzera noslieces pašreizējam, pārraida optisko jaudu, saņemto optiskās jaudas un raiduztvērējs spriegumu.
Funkcijas
• Optiskā saskarne atbilst IEEE 802.3ae
• Elektriskais interfeiss atbilst SFF 8431
• Specifikācijas atbilst SFF 8472
• Karstā Pluggable
• Zems enerģijas patēriņš
• Visas metāla korpusā teicamu EMI veiktspēju
• Vienota + 3.3 v barošanas
• Atbalsta digitālās diagnostikas pārraudzības interfeiss
• Lietu ekspluatācijas temperatūras diapazons: 0° C līdz 70° C
• RoHS 6 compliant un svina bez maksas
• Jāatbilst I klases drošību requrement
Lietojumprogrammas
• 10GBASE Ethernet, vilna kanālam
• Ātruma atmiņas apgabala tīklus, SAN vilna kanālam
• Datoru klasteru Cross-savienot
• Pielāgota ātrgaitas datu caurules

Pasūtīt informāciju

Daļa Nr.

Datu pārsūtīšanas ātrums

Attālums

Viļņa

Izejas jauda
(DM)

ReceiverSensitivity
(DM)

DDMI

FCP-xx9-10xD

10Gbps

10km

CWDM DFB

-6~-1

< -15, PIN

N(Y)

FCP-xx9-20xD

10Gbps

20km

CWDM DFB

-6~-1

< -16, PIN

N(Y)

FCP-xx9-40xD

10Gbps

40km

CWDM DFB

-1~4

< -15, PIN

N(Y)

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

CWDM DFB

0~5

<-23 APD

N(Y)

PDF
CWDM SFP + raiduztvērējs

Produkta apraksts

SFP-1080-xx PCL6/PS Printer ir CWDM 10g SFP + optisko moduli. Tas ir pieejams visiem 8 andquot; mainandquot; CWDM kanālus 1471nm 1611nm viļņu garumiem.
Raiduztvērējs atbalsta visas 10G nominālo ātrumu Ethernet, SONET, SDH vai Fibre Channel tīkliem.
SFP-1080-xx PCL6/PS Printer ir vispārējās daļas numurs, kas pārstāv divi cipari, kas nosaka wavelegth, kas izmanto kombināciju.
Piemēram, SFP 1080 C47 ir CWDM SFP + uztvērējs darbojas 1471nm viļņu garuma.
Ir arī pieejama CWDM 10g transceivers pāris CWDM kanāliem 1270 1470nm diapazonā. Bet šie moduļi ir ierobežots un pieejams tikai
pēc īpaša pasūtījuma. lūdzusazinieties ar mumsun veidojiet pieprasījumus par šādu modeļu pieejamība.

Pārbaudīts un konstatēts saderīgs dažādiem 10 g Ethernet pārslēdzas no Cisco, Juniper, grupa10, Edge Core un citiem ražotājiem.

SFP-1080-xx PCL6/PS Printer 10g SFP + CWDM 80 Km raiduztvērējs specifikācijas

FaktorāSFP
Ātrums9,95 10,3 Gb/s
Optiskais savienotājsduālā LC
Darbības rādiuss80 km
Jaudavienotu 3.3 v
AtbilstībasMSA SFF-8431, RoHS
Darbības režīmsCWDM ITU kanāli
Šķiedras tipsViens režīms 9/125um
ViļņaCWDM ITU režģis (1471 ~ 1611nm)
Elektroniskā diagnostikaJā (SFF-8472 compliant)

Dubultās likmes 1000BASE-SX un 10GBASE SR SFP + raiduztvērējs (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Product Details

Daļas numurs

SFP-10GSR-85

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP +

Max datu pārraides ātrumu

1 / 10.3Gbps

Viļņa

850nm

Max Cable Distance

300m virs OM3 MMF

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

VCSEL 850nm

Kabeļa tipu

MMF

DOM atbalstu

TX Power

-6 ~-1dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -11.1dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000

OEM andamp; Muitas

Sadarbība ar daudzām pasaules klases OEM ražotājiem vairāk nekā 8 gadus, Sopofiber spēj sniegt pielāgotus un rentablus risinājumus, augstas kvalitātes visiem vajadzībām un specifikācijas, to skaitā optiskās konstrukcijas, mehāniskās konstrukcijas, Printed Circuit Board (PCB) izkārtojumu un elektrības izstrāde, programmatūras andamp; Programmaparatūras dizains, integrētu montāža, noteiktām uzlīmēm utt. Tirdzniecības pieaugums un izdevīgiem klientu atsauksmēm, Sopofiber ir strauji paplašinās visā pasaulē un kļūst vadošais optisko sakaru nozarē. Ja jums ir interese par mūsu produktiem, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Iepakojuma andamp; Marķēšanas

Šī viegli paņemt un labi aizsargātas raiduztvērējs pakete ir marķētas un atzīmētas bysopofiberas noklusējuma. Pielāgotas etiķetes vai iepakojuma risinājumi ir pieejami kā pieprasījumu.

10g SFP + raiduztvērējs (MMF, 1310nm, 2km, LC, DOM)

Product Details

Daļas numurs

SFP-10GLRM-31

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP +

Max datu pārraides ātrumu

10Gbps

Viļņa

1310nm

Max Cable Distance

2km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

FP 1310nm

Kabeļa tipu

MMF

DOM atbalstu

TX Power

-6.5 ~-0.5dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -10dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


10GBASE LR SFP + raiduztvērējs (SMF, 1310nm, 10 Km, LC, DOM)

Product Details

Daļas numurs

SFP-10GLR-31

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP +

Max datu pārraides ātrumu

10Gbps

Viļņa

1310nm

Max Cable Distance

10km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

DFB 1310nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

TX Power

-8.2 ~ 0.5dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -14.4dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


10g SFP + raiduztvērējs (SMF 1550nm, 100km, LC, DOM)

Product Details

Daļas numurs

SFP-10GZRC-55

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP +

Max datu pārraides ātrumu

10Gbps

Viļņa

1550nm

Max Cable Distance

100km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

EML 1550nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

TX Power

-1,5 ~ 5dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -24.5dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


1、Product Ievads:CWDM SFP īpašu CWDM SFP TX un RX ar paša viļņu garuma

CWDM SFP mazo-faktorā iespraužamu (SFP) ir kompakts optisko raiduztvērējs izmanto optisko

Communications, lai gan telekomunikāciju un datu sakaru lietojumprogrammām uz CWDM

SFP 1270, CWDM SFP 1290, CWDM SFP 1310, CWDM SFP 1330, CWDM SFP 1350, CWDM SFP

1370, CWDM SFP 1390, CWDM SFP 1410, CWDM SFP 1430, CWDM SFP 1450, CWDM SFP 1470,

CWDM SFP 1490, CWDM SFP 1510 CWDM SFP 1530, CWDM SFP 1550, CWDM SFP 1570,

CWDM SFP 1590 CWDM SFP 1610. viļņa garums. Tas ir populāri nozares formāts, ko atbalsta vairākas

šķiedru optiskās detaļas piegādātājiem. SFP transceivers ir paredzētas, lai atbalstītu SONET/SDH, Gigabit Ethernet

Fibre Channel un citu komunikāciju standarti SFP transceivers ir pieejamas ar daudziem

raidītāju un uztvērēju dažāda, kas ļauj lietotājiem izvēlēties atbilstošu raiduztvērējs katrai saitei

nodrošināt nepieciešamo optisko sasniegt vairāk pieejama optisko šķiedru. SFP transceivers ir komerciāli

pieejams ar ietilpību līdz 10 Gbit/s SFP + datarates.

Divvirzienu CWDM SFP īpašu CWDM SFP, TX un RX ar paša viļņu garuma, izmanto gadījumos tika

itand #39; s, ko vajadzēja uzsākt vienu šķiedru kanāla 18 1G. Tas nāk ar bize LC/APC vai SC/APC nāk

ārā no ostas raidītāju.

2、Product parametri:CWDM SFP īpašu CWDM SFP TX un RX ar paša viļņu garuma

1234
5678
9101112
13141516

3. produkta līdzeklim:CWDM SFP īpašu CWDM SFP TX un RX ar paša viļņu garuma

· Hot PluggableSFPFootprintLCOpticalTransceiver

· CanbeusedwithsinglefiberCWDMsystemordualfiberCWDMsystem

·100MB ~ 10Gbspeedrates

· SmallForm FactorPluggable (SFP) MSAcompatible

· CompliantwithIEEE802.3zGigabitEthernet1000BASE ZX

· CompliantwithFibreChannel1XSM LC-LFC-PI

·18Wavelength (λ): 1270nmto1610nmCWDMDFBLDTransmitter

· Upto41dB/1G,35dB/2.67G,47dB/100MBPowerBudgetatLeast

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Vienotu + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70oCor 40to85oCoperationtemperaturerange.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC 60825Compliant

4、 piegāde un apkalpošana:CWDM SFP īpašu CWDM SFP TX un RX ar paša viļņu garuma

1) maksā:

2 kuģu:

3) apkalpošanai:

5、 ieteikumi:CWDM SFP īpašu CWDM SFP TX un RX ar paša viļņu garuma

1)SGMII SFP ir standarta sērijas ID, kas ir saderīgs ar SFP MSA base - fx 100 pieteikumu noformējuma

2)100BASE-SX ir Fast Ethernet versija pār Optiskā šķiedra

3)SFP 4G SFP 4 g ir izmantot optisko šķiedru sakaru un lāzeru saņem hotplug funkcija no strāvas padeves.

4)DWDM SFP jāizmanto ar vienu šķiedru DWDM sistēma un dual fiber DWDM sistēma

5)Kompakts SFP KĀDP

6)DIVVIRZIENU SFP SDHSONET

10GBASE SR SFP + raiduztvērējs (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Product Details

Daļa Nunmber

SFP-10GSR-85

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP +

Max datu pārraides ātrumu

10.3125Gbps

Viļņa

850nm

Max Cable Distance

300m virs OM3 MMF

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

VCSEL 850nm

Kabeļa tipu

MMF

DOM atbalstu

TX Power

-6 ~-1dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -11.1dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


10GBASE-ZR XFP raiduztvērējs (SMF 1550nm, 80km, LC, DOM)

Product Details

Daļas numurs

XFP-10GZR-55

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

XFP

Max datu pārraides ātrumu

10Gbps

Viļņa

1550nm

Max Cable Distance

80km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

EML 1550nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

TX Power

0 ~ 4dBm

Uztvērēja jutība

andlt;-24dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


10GBASE-ER X2 raiduztvērējs (SMF 1550nm, 40 km, SC, DOM)

Product Details

Daļas numurs

X2-10GER-55

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

X2

Max datu pārraides ātrumu

10Gbps

Viļņa

1550nm

Max Cable Distance

40km

Saskarnes

SC Duplekss

Optiskie komponenti

EML 1550nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

TX Power

-4.7 ~ 4dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -15.8dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


10GBASE-SR X2 raiduztvērējs (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Product Details

Daļa Nunmber

X2-10GSR-85

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

X2

Max datu pārraides ātrumu

10Gbps

Viļņa

850nm

Max Cable Distance

300m

Saskarnes

SC Duplekss

Optiskie komponenti

VCSEL 850nm

Kabeļa tipu

MMF

DOM atbalstu

TX Power

-7.3 ~-1.2dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -11.1dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


10GBASE ER SFP + raiduztvērējs (SMF 1550nm, 40km, LC, DOM)

Product Details

Daļas numurs

SFP-10GER-55

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

SFP +

Max datu pārraides ātrumu

10Gbps

Viļņa

1550nm

Max Cable Distance

40km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

EML 1550nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

TX Power

-4.7 ~ 4dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -15.8dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000



Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem pielāgotus 10 g 2 km, 80 km, 40 km, 300m 850nm 1310nm 1550nm divu ātrumu 1000base sx sfp šķiedrvielu cwdm gibc sfp raiduztvērējs režīma augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: pielāgot 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm 1550nm dubultā likme 1000base sx SFP šķiedrvielu cwdm gibc SFP raiduztvērējs režīmā ražotājiem, rūpnīcas, izgatavoti Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO Optical Communication Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zona, Langkou Industry Pak, Dalang ielā, Longhua jaunajā rajonā, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co Ltd
foottop