Cisco X2 Xfp 10g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase saderīgu SFP + 1310nm 20km IND raiduztvērējs

Cisco X2 Xfp 10g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase saderīgu SFP + 1310nm 20km IND raiduztvērējs

Cisco saderīgu XFP 10g-MM-SR 10GBASE SR XFP raiduztvērējs (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) OEM Product Details.. & amp

Function

Cisco XFP 10g-MM-SR saderīgu 10GBASE-SR XFP raiduztvērējs (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Product Details

Cisco patiesu

XFP 10G-MM-SR

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

XFP

Max datu pārraides ātrumu

10.3125Gbps

Viļņa

850nm

Max Cable Distance

300m virs OM3 MMF

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

VCSEL 850nm

Kabeļa tipu

MMF

DOM atbalstu

TX Power

-3.5 ~ 5.3dBm

Uztvērēja jutība

andlt;-13dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000

OEM andamp; Muitas

Sadarbība ar daudzām pasaules klases OEM ražotājiem vairāk nekā 8 gadus, Sopofiber spēj sniegt pielāgotus un rentablus risinājumus, augstas kvalitātes visiem vajadzībām un specifikācijas, to skaitā optiskās konstrukcijas, mehāniskās konstrukcijas, Printed Circuit Board (PCB) izkārtojumu un elektrības izstrāde, programmatūras andamp; Programmaparatūras dizains, integrētu montāža, noteiktām uzlīmēm utt. Tirdzniecības pieaugums un izdevīgiem klientu atsauksmēm, Sopofiber ir strauji paplašinās visā pasaulē un kļūst vadošais optisko sakaru nozarē. Ja jums ir interese par mūsu produktiem, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Iepakojuma andamp; Marķēšanas

Šī viegli paņemt un labi aizsargātas raiduztvērējs pakete ir marķētas un atzīmētas bysopofiberas noklusējuma. Pielāgotas etiķetes vai iepakojuma risinājumi ir pieejami kā pieprasījumu.

Cisco XFP 10GLR OC192SR saderīgu 10GBASE-LR/LW un OC-192/STM-64 SR1 XFP raiduztvērējs (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Product Details

Cisco patiesu

XFP-10GLR-OC192SR

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

XFP

Max datu pārraides ātrumu

10.3125Gbps

Viļņa

1310nm

Max Cable Distance

10km

Saskarnes

LC Duplekss

Optiskie komponenti

DFB 1310nm

Kabeļa tipu

SMF

DOM atbalstu

TX Power

-6 ~ 0dBm

Uztvērēja jutība

andlt;-14.5dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000


Cisco X2-10GB-SR saderīgu 10GBASE SR X2 raiduztvērējs (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Product Details

Cisco patiesu

X2-10GB-SR

Kreditora nosaukums

Fiberstore

Formas tips

X2

Max datu pārraides ātrumu

10.3125Gbps

Viļņa

850nm

Max Cable Distance

300m virs OM3 MMF

Saskarnes

SC Duplekss

Optiskie komponenti

VCSEL 850nm

Kabeļa tipu

MMF

DOM atbalstu

TX Power

-7.3 ~-1.2dBm

Uztvērēja jutība

andlt; -11.1dBm

Commercial temperatūras diapazons

0 līdz 70° C (32 līdz 158° F)

Kods, kas saskaņoti ar Vietējās

8517706000



Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase saderīgu sfp + 1310nm 20km ind raiduztvērējs augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: Cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase saderīgu SFP + 1310nm 20km ind raiduztvērējs ražotājiem, rūpnīcas, izgatavoti Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop