Vislabāk darbojas optiskā kabeļa stieple PLC Bean sadalītāja planārs Lightwave Circuit Splitter 2 1, cenu

Vislabāk darbojas optiskā kabeļa stieple PLC Bean sadalītāja planārs Lightwave Circuit Splitter 2 1, cenu

Apraksts Planar lightwave iecirkņa (PLC) sadalītāja ir optiskās jaudas vadības ierīci, kas tiek ražotas, izmantojot optiskās kvarca paveids

Function

Apraksts
Planārs lightwave iecirkņa (PLC) sadalītājs ir tipa optiskās jaudas vadības ierīci, kas tiek ražotas, izmantojot kvarca optisko viļņvada tehnoloģiju. Tā raksturīga maza izmēra, augstas uzticamības, plašu darbības viļņu garuma diapazonā un labu Lamanša kanāls vienveidību, un to plaši izmanto PON tīklos realizēt optiskā signāla jaudas sadalīšanai. paredz veselu virkni 1xN un 2xN sadalītāja produktus, kas ir pielāgoti konkrētam pielietojumam.
Visiem produktiem, kas atbilst GR-1209-CORE un GR-1221-pamata prasībām.
Funkcijas
• Zema ievietošanas zaudējumi
• Zems PDL
• Kompakts dizains
• Laba Lamanša kanāls vienveidība
• Plašs lietošanas viļņa garums: no 1260nm 1650nm
• Plašs lietošanas temperatūra: no - 40℃ 85℃
• Augsta uzticamība un stabilitāte
Lietojumprogrammas
• FTTX sistēmas
• PON tīkli
• CATV saites
• Optiskā signāla izplatīšanas
Atbilstības
• Telcordia GR-1209-CORE
• Telcordia GR-1221-CORE
• RoHS

Specifikācijas

1 × N PLC sadalītājs

Parametri

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Darbojas viļņu
(nm)

1260~1650

Šķiedras tips

G657A1 vai debitora norādījumiem

Ievietošanas zaudējumi
(dB) (P/S Grade)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Vienveidība Loss (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Polarizācija atkarīgās Loss(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Return Loss (dB)
(P/S Grade)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Directivity (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Viļņu atkarīgās Loss (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Temperatūras stabilitāte
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Apkārtējās vides temperatūras (℃)

-40~85

Uzglabāšanas temperatūra
(℃)

-40~85

Ierīce dimensija
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

N/A

Moduļa dimensija
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Mini-modulis dimensiju (mm)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

N/A

1. norādīta bez savienotājiem.

2. pievienot papildu 0.15dB zaudējumu par vienu savienotāju.

3. 2xN PLC sadalītāja specifikācijas attiecas sīki PDF dokumentā.

Pasūtīt informāciju

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

Osta

Ievadi Pigtall stils

Input Connector

Izlaides Pigtll
Stils

Šķiedras garums

Izvades
Savienotājs

Pakotnes tips

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = kailas šķiedrvielu
1 = 900um
Loose tube
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = nav
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST
6 = LC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = Special

0 = kailas šķiedrvielu
1 = 900um
Loose tube
2 = 900um
Jaka
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0,5 m
1 = 1 m
2 = 1,5 m
3 = 2m
4 = 3 m
5 = 4 m
S = īpašu

0 = nav
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = LC/PC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = Special

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
I = 19andquot; 1U Rack
S = Special

PDF
PLC Splitter (planārs Lightwave Circuit Splitter)


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem no labākajiem powered optiskā kabeļa stieple plc pupu sadalītāja planārs lightwave iecirkņa sadalītāja 2 1, augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku pakalpojumu cenu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: labāko powered optiskā kabeļa stieple plc pupu sadalītāja planārs lightwave iecirkņa sadalītāja 2 1, ražotāju cenu rūpnīca, kas ražots Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO Optical Communication Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zona, Langkou Industry Pak, Dalang ielā, Longhua jaunajā rajonā, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co Ltd
foottop