A850-980nm/1625/1060/1600nm-polarizācija-nejutīgs lieljaudas optisko 4 ports ports/3 Rf Uhf viļņvada cirkulatoru teorijas apmācība

A850-980nm/1625/1060/1600nm-polarizācija-nejutīgs lieljaudas optisko 4 ports ports/3 Rf Uhf viļņvada cirkulatoru teorijas apmācība

Apraksts 1625nm polarizācija – nejutīgs optisko cirkulatoru līdzekļi • zema ievietošanas zaudējumi • augsta Return Loss • platu joslu augsta izolācijas

Function

Apraksts
1625nm polarizācija – nejutīgs optisko cirkulatoru
Funkcijas
• Zems ievietošanas zaudējumi
• Augstu atgriezto zaudējumu
• Platu joslu augsta izolācijas
• Kompakts-Line pakete
• Augsta stabilitāte un uzticamība
• Epoksīda bezmaksas optiskais ceļš
Lietojumprogrammas
• Šķiedru optikas instrumenti
• Metro Areaa tīkls
• Viļņa pievienot/Drop
• Dispersijas kompensāciju
• Bi-Direcation komunikācijas

Specifikācijas

Parametrs

Vienība

Specifikācija

Darbojas viļņu garuma diapazonā

nm

1625±20

Ievietošanas zaudējumi (1 Port Port 2)

dB

≤1.5

Ievietošanas zaudējumi (Port 3 2. Port)

dB

≤1.5

PDL (1 Port Port 2)

dB

≤0.15

PDL (Port 3 2. Port)

dB

≤0.15

Minimālie izolācijas

dB

≥32

DIR

dB

≥50

Return Loss

dB

≥50

PMD

PS

andlt; 0.1

Savienotāja tips

/

FC/APC

Varas nodošanu

mW

300

Šķiedras tips

/

28. SMF-e

Ekspluatācijas temperatūra

-40 līdz +85

Uzglabāšanas temperatūra

-40 līdz +85

Dimensija

mm

¢5.5 x50

* Virs specifikācijas ir ar FC/APC savienotājiem ierīcē.

Pasūtīt informāciju

PMOC

Viļņa

Bize stils

Šķiedras garums

Ieeja/izeja Connector

3 port = 1 * 2

1625 = 1625nm

1 = 250um Bare šķiedrvielu
2 = 400um Fiber
3 = 900um zaudēt Tub
S = norādīt

1 = 1 m
2 = 2 m
S = Special

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/SPK
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = Special

PDF
1625nm polarizācija – nejutīgs optisko cirkulatoru

Specifikācijas

Parametrs

3Port

Operatingwavelength(nm)

1550~1650

Isolation@1550nmat23℃(dB)

≥40

Isolation@1650nmat23℃(dB)

≥32

InsertionLoss@1550nmat23℃(dB)

≤0.8

InsertionLoss@1650nmat23℃(dB)

≤1.1

TDL(dB)

≤0.25

PDL(dB)

≤0.2

Returnloss(dB)

≥50

CrossTalk(dB)

≥60

PMD(PS)

≤0.1

Powerhandling(MW)

≤500

TensileLoad(N)

5

FiberType

SMF-28eForallports

Operatingtemperature(℃)

-5 ~ +70

Storagetemperature(℃)

-40 ~ +85

Dimensions(mm)

dia5.5x50

* Specificationsarefordevicewithoutconnectors.

* Fordeviceswithconnector, ILwillbe0.3dBhigher, andRLwillbe5dBlower.

OrderingInformation

PIOC

Viļņa

PigtailStyle

FiberLength

/ OutConnector


3Port = 1 * 2

1600 = 1550 ~ 1650nm

1 = 250umBarefiber

2 = 400umFiber

3 = 900umLooseTub

S = norādīt

1 = 1 m

2 = 2 m

S = Special

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/SPK

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Special





Sopofiber'1060nmpolarizationinsensitiveopticalcirculatorutilizesproprietarydesignsandmetalbondingmicroopticspackaging.

Itprovideslowinsertionloss, broadbandhighisolation, lowPDL, excellenttemperaturestabilityandopticalpathepoxyfree.

Itcanbeusedforwavelengthadd/kritums, dispersioncompensationandEDFAapplication.

Visas productsareTelcordiaqualificationtested.

Iezīmes:

1. LowInsertionLoss

2. LowPDL

3.CompactIn LinePackage

4. HighStabilityandReliability

5.Epoxy FreeOpticalPath

6. Lowcost

Pieteikumi:

1. OpticalFiberAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberOpticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentācija

PerformanceSpecifications

Parametrs

Specifikācija

OperatingWavelength

1055~1065

TipicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

20

TypicalInsertionLoss(dB)

1.8

MaximumInsertionLoss(dB)

2.2

ReturnLoss(dB)

50

CrossTalk(dB)

45

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature ()

0to + 50

StorageTemperature ()

-40to + 85

FiberType

CorningHI1060Fiber

PackageDimension(LxWxH)(mm)

L34xW8.4xH8.4

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationsarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

PIOC

X

XX

X

X

X

XX


Osta

Viļņa

PigtailType

FiberLength

FiberType

/ OutConnector

3 = 3Port

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umLosseTube

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1.0 m

S = CustomerLength

1 = HI1060fiber

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Special

Sopofiber "2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Funkcijas

LowInsertionLoss

WideWavelengthRange

LowCrosstalk

HighStability, HighReliability

Epoksīda-freeonOpticalPath

LatchingandNon atslēgas

Pieteikums

MetropolitanAreaNetwork

Componenttesting

SystemMonitor

ConfigurableOADM

Veiktspējas

Parametri


FY - 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max: 1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Crosstalk

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Atkārtojamība

dB

≤±0.02

PowerSupply

v

3.0or5.0

Kalpošanas laiks

reizes

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Svars

g

25

Dimensija

mm

(L) 55 (W) × 30 × (H) 12,8 (±0.1 ~ 0,2 mm) customizationisavailable.

Elektrisko

Specifikācijas

Spriegums

Pašreizējais

Pretestība

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon atslēgas

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon atslēgas

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Režīms

Viļņa

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Savienotājs

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

XPārējie

3 = 3V

5 = 5V

L = fiksēšanas

N = bez atslēgas

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = citiem

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

X = citiem

05 = 0,5 m

10 = 1.0 m

15 = 1,5 m

X = citiem

OO = neviens

FP = FC/PC

PL = FC/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = ST/PC

STA = ST/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: citi

4 ostas polarizācija nejutīgs optisko cirkulatoru
Funkcijas
• Zems ievietošanas zaudējumi
• Platu joslu augsta izolācijas
• Zems PDL
• Kompakts-Line pakete
• Augsta stabilitāte un uzticamība
• Epoksīda bezmaksas par optisko ceļu
Lietojumprogrammas
• Optiskais pastiprinātājs
• Metro zonu tīkls
• Viļņa pievienot/Drop
• Dispersijas kompensāciju
• Bi-Direcation komunikācijas

Veiktspējas specifikācijas

Parametrs

P Grade

Konfigurācija

Ostas 1, ports % 2 Port 3

Operāciju viļņa garums (nm)

1310±30 vai 1550±30

Izolāciju (dB)

Tipisks

1.0

Maksimālais

1.2

Tipiskas izolācijas (dB)

≥50

Minimālie izolācijas (dB)

≥30

Krusta Talk (dB)

≥50

Polarizācija atkarīgās Loss (dB)

0.2

Dispersija polarizācijas režīmā

0.1

Atgriezties Loss(dB)

≥50

Jauda (mW) apstrāde

500

Opterating temperatūra (℃)

-10~+75

Uzglabāšanas temperatūra (℃)

-40~+85

Pakete dimensiju (mm)

Φ5.5xL50 (L72 par 900um loose tube)

Specifikācijas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

Virs specifikācijā ir bez savienotāju ierīcē.

Pasūtīt informāciju

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Osta

Wavlength

Pakāpe

Šķiedras tips

Šķiedras garums

Ieeja/izeja Connector

4 = 4 port

13 = 1310nm
15 = 1550nm

P = P Grade

1 = kailas šķiedrvielu
2 = 900um
Loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = norādīt

PDF
4 ostas polarizācija nejutīgs optisko cirkulatoru

Apraksts
polarizācija nejutīgs optisko cirkulatoru izmanto patentētu dizainparaugu un metāla savienošanas mikro optika iepakojuma. Tas nodrošina zemu ievietošanas zaudējumi, platjoslas augstu izolāciju, zemām PDL, lielisks temperatūras stabilitāti un optiskais ceļš epoksīda bezmaksas. To var izmantot viļņa pievienot/kritums, atlīdzību izkliede un EDFA piemērošanu.

Veiktspējas specifikācijas

Parametrs

P Grade

Konfigurācija

Ostas 1, ports % 2 Port 3

Operāciju viļņa garums (nm)

1310±30 vai 1550±30 vai 1585±30

Izolāciju (dB)

Tipisks

0.6

Maksimālais

0.8

Tipiskas izolācijas (dB)

≥50

Minimālie izolācijas (dB)

≥40

Krusta Talk (dB)

≥50

Polarizācija atkarīgās Loss (dB)

andlt; 0.15

Dispersija polarizācijas režīmā

andlt; 0.1

Atgriezties Loss(dB)

≥50

Jauda (mW) apstrāde

500

Opterating temperatūra (℃)

-10~+75

Pakete dimensiju (mm)

Φ5.5xL50 vai Φ5.5xL63

Specifikācijas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

Virs specifikācijā ir bez savienotāju ierīcē.

Pasūtīt informāciju

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Osta

Wavlength

Pakāpe

Šķiedras tips

Šķiedras garums

Ieeja/izeja Connector

3 = 3 port

13 = 1310nm
15 = 1550nm
16 = 1585nm

P = P Grade

1 = kailas šķiedrvielu
2 = 900um
Loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = norādīt

PDF
3 ostas polarizācija nejutīgs optisko cirkulatoru

3 ostas Candamp; L Band polarizācija nejutīgs optiskie Circulato

Veiktspējas specifikācijas

Parametrs

P Grade

Konfigurācija

Ostas 1, ports % 2 Port 3

Operāciju viļņa garums (nm)

1525 lai 1610

Izolāciju (dB)

Tipisks

0.8

Maksimālais

1.0

Tipiskas izolācijas (dB)

50

Minimālie izolācijas (dB)

35

Krusta Talk (dB)

≥50

Polarizācija atkarīgās Loss (dB)

andlt; 0.2

Dispersija polarizācijas režīmā

andlt; 0.1

Atgriezties Loss(dB)

≥50

Jauda (mW) apstrāde

500

Opterating temperatūra (℃)

-5~+75

Uzglabāšanas temperatūra (℃)

-40~+85

Pakete dimensiju (mm)

Φ5.5xL50 orΦ5.5xL63

Specifikācijas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

Virs specifikācijā ir bez savienotāju ierīcē.

Pasūtīt informāciju

PIOC

X

XX

X

X

X

XX

Osta

Wavlength

Pakāpe

Šķiedras tips

Šķiedras garums

Ieeja/izeja Connector

3 = 3 port

CL C + L Band 1525 = ~ 1610nm

P = P Grade

1 = kailas šķiedrvielu
2 = 900um
Loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = none
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = norādīt

PDF
3 ostas Candamp; L Band polarizācija nejutīgs optisko cirkulatoru

Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem a850-980nm/1625/1060/1600nm-polarizācijas-nejutīgs optisko lieljaudas 4 ports ports/3 rf uhf viļņvada cirkulatoru teorijas apmācība augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: A850-980nm/1625/1060/1600nm-polarizācija-nejutīgs lieljaudas optisko 4 ports ports/3 rf uhf viļņvada cirkulatoru teorijas apmācība ražotājiem, rūpnīcas, izgatavoti Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO Optical Communication Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zona, Langkou Industry Pak, Dalang ielā, Longhua jaunajā rajonā, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co Ltd
foottop