A1X1B Fiber Optic Mechanial Gigabit Switch mikro un Gigabyte Ethernet Switch

A1X1B Fiber Optic Mechanial Gigabit Switch mikro un Gigabyte Ethernet Switch

Apraksts 1 x1 mehāniska optisko slēdža savieno optisko kanālu, novirzot ienākošos optisks signāls uz atlasītajā izvades šķiedrvielu.

Function

Apraksts
1 x1 Optical mehāniska slēdža savieno optisko kanālu, novirzot ienākošos optisks signāls uz atlasītajā izvades šķiedrvielu. Tas tiek panākts, izmantojot patentu gaidot opto-mehāniskais patentētu konfigurācijas un aktivizēt, izmantojot elektriskās vadības signālu.
1 x1 Optical mehāniska slēdža atbalsta visas viļņu garuma, pie 1260nm ~ 1650nm, tā sniedz ultra-augstas uzticamības, zemu ievietošanas zaudējumi, ātrās pārslēgšanas ātrums, kā arī divvirzienu veiktspēju. Optiskie slēdži tiek plaši izmantoti optiskajam tīklam, aizsardzībai, raidītāju un uztvērēju aizsardzība, tīkla testēšanas sistēmas un Instrumentations.
Funkcijas
• Zems ievietošanas zaudējumi
• Wide viļņu garumos
• Zems Crosstalk
• Augsta stabilitāte, uzticamība
• Epoksīda bezmaksas par optisko ceļu
• Fiksēšanas un fiksēšanas
Lietojumprogrammas
• Kanālu bloķēšana
• Konfigurēt pievienot/Drop
• Sistēmas pārraudzība
• Instrumenti

Veiktspējas specifikācijas

Parametrs


FY - 1 × 1T

Viļņu garumos

nm

850

1260~1650

Darbojas viļņu

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Ievietošanas zaudējumi

dB

Typ:0.5 Max: 0.8

Typ:0.4 Max: 0.6

Return Loss

dB

SM≥50、MM≥30

Crosstalk

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Atkārtojamība

dB

≤±0.02

Barošanas avots

V

3.0 vai 5.0

Kalpošanas laiks

Reizes

≥107

Laika slēdzis

MS

≤8

Pārvades jaudas

mW

≤500

Ekspluatācijas temperatūra

-20~+70

Uzglabāšanas temperatūra

-40~+85

Dimensija

mm

L 27 × (W) 12.6 × (H) 8.0 (±0.2)

Specifikācijas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

Virs specifikācijā ir bez savienotāju ierīcē.

Adatas

Tips

PIN kodu

Elektriskās piedziņas

Status Sensor

1×1


1. PIN

5 PIN

6. PIN

PIN 10

PIN 2-3

3-4 PIN

7-8 PIN

PIN kodu 8-9

Fiksēšanas

P1-P2

V +

GND

--

--

Atvērts

Aizveriet

Aizveriet

Atvērts

Gaismu, aizvērt

--

--

GND

V +

Aizveriet

Atvērts

Atvērts

Aizveriet

Non-fiksēšanas

P1-P2

V +

--

--

GND

Atvērts

Aizveriet

Aizveriet

Atvērts

Gaismu, aizvērt

--

--

--

--

Aizveriet

Atvērts

Atvērts

Aizveriet

Optiskais ceļš

Specifikācijas

Spriegums

Pašreizējais

Pretestība

5V fiksēšanas

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V bez atslēgas

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V fiksēšanas

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V bez atslēgas

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Pasūtīt informāciju

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režīms

Viļņa

Sprieguma veids

Vadības modelis

Šķiedras tips

Šķiedra
Diametrs

Šķiedras garums

Savienotājs

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = citiem

3 = 3V
5 = 5V

L = fiksēšanas
N = bez -
Fiksēšanas

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = citiem

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = citiem

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = citiem

0 = none
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = citiem

PDF
1x1 mehāniskās Fiber Optic slēdzis

Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem a1x1b šķiedru optikas mechanial gigabit slēdzis mikro un gigabyte ethernet komutatoram augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: a1x1b šķiedru optikas mechanial gigabit switch mikro un gigabyte ethernet pārslēgties ražotājiem, rūpnīcas, ražots Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO Optical Communication Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zona, Langkou Industry Pak, Dalang ielā, Longhua jaunajā rajonā, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co Ltd
foottop