980-1550nm-wdm krāna sakabes izolatora Hybrid Fiber lieljaudas optisko lāzeru pastiprinātājs Laser kuteru un kodināšanas sistēmu uzņēmumiem

980-1550nm-wdm krāna sakabes izolatora Hybrid Fiber lieljaudas optisko lāzeru pastiprinātājs Laser kuteru un kodināšanas sistēmu uzņēmumiem

980/1550nm WDM krāna sakabes izolatora hibrīds iezīmes l. Wide Operating viļņu garumos l zemu ievietošanas zudumu l. Augsts kanālu izolācijas l Ultra Low PDL.. & PMD

Function

980/1550nm WDM krāna sakabes izolatora Hybrid

Funkcijas

l. Plašs darbojas viļņu garumos

lZems ievietošanas zaudējumi

l. Augsts kanālu izolācija

lUltra zemas PDLPMD

l. Augsta stabilitāte un uzticamība

l. Epoksīda bezmaksas optiskais ceļš

Lietojumprogrammas

lFiberoptic Amplifier

l. CATA Fiberoptic saites

lWDM sistēmās

l. Fiberoptic instrumenti

l. Raidītāji un bFiber lāzeri

lPētniecības laboratorijaD

Package Dimensions

5,5 mm

│← 38mm→│

│← 56mm→│

Veiktspējas specifikācijas

Parametrs

Vienpakāpes

Divu posmu

SignālsOperāciju viļņu garumos(nm)

C grupa

1530~1560

Pump Channel viļņa Range(nm)

960~990

Izolāciju (dB) (virs signāla viļņa range@23visu SOP)

30

42

Izolāciju (dB) (4-2 @ A signālu)

15

Izolāciju (dB) (1, 2 vai 2 1 @ A sūkni)

30

Ievietošanas zaudējumi (virs viļņa garuma diapazonam un 0 +70visu SOP) (dB)

Pump Channel

0.6

Sianal kanāls

1.3

1.4

Pieskarieties attiecība 1 %

19.0~21

Pieskarieties attiecība 2 %

16.2~18.0

Pieskarieties pie attiecību 5 %

12.2~14.0

TDL (dB)

0.25

0.3

WDLdB

0.5

Return Loss (dB)

50

Directivity (dB)

50

PDL (dB)

0.15

0.2

PMD (ps) (Low PMD opcija)

0.05

0.05

Jauda Hangling(mW)

300

Ekspluatācijas temperatūra ()

-10~+75

Uzglabāšanas temperatūra ()

-40~+85

Dimension(mm)

Ɵ5.5 × L38

Šķiedras tips

Corning HI 1060 šķiedru kopējā/sūkņa ostā

Corning HI 1060 šķiedru vai SMF 28. e šķiedru kopējā ostā

Corning SMF 28. e fiber pie signāla






Datums ir atsauces, nezaudējot savienotājs; Specifikācijas var mainīties bez brīdinājuma.

Pasūtīt informāciju

WTIH

□□

□□


Viļņa

Posma

Pieskarieties attiecība

konfigurācija

Bize stils

Šķiedras garums

Ieeja/izeja Connector

59 = 1550nm caurlaide

59 = 980nm atspoguļo

S = vienpakāpes

D = divu posmu

01=1%

02=2%

05=5%

F = nākotnes sūknis

B = atpakaļ sūknis

1 = kailas Fiber

2 = 900um

Loose tube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem 980-1550nm-wdm krāna sakabes izolatora hibrīda šķiedrvielu lieljaudas optisko lāzeru pastiprinātājs lāzera kuteru un kodināšanas sistēmu uzņēmumiem augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: 980-1550nm-wdm krāna sakabes izolatora hibrīda šķiedrvielu lieljaudas optisko lāzeru pastiprinātājs lāzera kuteris un kodināšanas sistēmu uzņēmumiem ražotājiem, rūpnīcas, izgatavoti Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop