850nm/1060nm/980nm/1480nm High-power-polarizācija-nejutīgs Usb optiskā kopā izolatora Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm High-power-polarizācija-nejutīgs Usb optiskā kopā izolatora Ic

Izolators ir sava veida optiskās detaļas, tās pamata funkcija ir realizēt pozitīvu pārsūtīšanas optisks signāls un kavēt apgrieztā gaismas

Function

Izolators ir sava veida optiskās detaļas, tās pamata funkcija ir realizēt pozitīvu pārsūtīšanas optisks signāls un kavēt apgrieztā gaismu.

Funkcijas
• Zems ievietošanas zaudējumi
• Augstas izolācijas
• Liela jauda apstrāde
• Augstu atgriezto zaudējumu
Lietojumprogrammas
• Šķiedras lāzera līnijas monitoringa
• Instrumenti
• Šķiedras pastiprinātājs
• Laboratorijas pētījumi

Veiktspējas specifikācijas

Parametri

Vienība

Vērtības

Centrs viļņa (λc)

nm

1064 vai norādiet

Darbojas viļņu garuma diapazonā

nm

±10

Typ.Peak izolācija

dB

32~40

Min. izolācijas pie 23℃

dB

26

Typ.Peak ievietošanas zaudējumi

dB

0.6

Maks. Ievietošanas zaudējumi pie 23℃, λc

dB

1.0

Min. atgriešanās zaudējumu (Port 1/ports % 2)

dB

50/50

Maks. Polarizācija atkarīgas no zaudējumiem, 23℃

dB

0.15

Maks. Optiskās jaudas (CW)

W

1,3,5,10,20 vai norādiet

Maks. Stiepes slodzi

N

5

Šķiedras tips

Hi1060 šķiedru vai LMA Fiber

Ekspluatācijas temperatūra

līdz 50 -5

Uzglabāšanas temperatūra

-20 līdz 75

* Pieteikumu pulsa pls apspriest ar mūsu.

* Faktisko iepakojuma izmēri var nedaudz atšķirties no tiem, kas parādīts zemāk zīmējumā, precīziem izmēriem, lūdzu, sazinieties ar mūsu.

Pasūtīt informāciju

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Viļņa

Pakotnes tips

Nododot pilnvaras

Savienotāja tips

Šķiedrvielu jaka

Šķiedras garums

1064 = 1064nm
S = Special

C1 = tips C1
C2 = C2 tipu

01 = 1W
02 = 2 W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = neviens
S = Special

1 = kailas šķiedrvielu
2 = 900um vaļēja caurule
3 = 2 mm kabelis
4 = 3 mm kabelis

1 = 1 m
2 = 2 m
S = norādīt

PDF
Lieljaudas polarizācija nejutīgs izolators

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcijas

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Lietojumprogrammas

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikāciju

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Tips

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Pakāpe

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Viļņa

Pakāpe

PigtailStyle

FiberLength

Pakete

/ OutConnector

IR = Singlestage

Sv = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = nav

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcijas

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. izdevīga

Lietojumprogrammas

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentācija

PerformanceSpecifications

Parametrs

Specifikācija

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

IR

XX

X

X

X

XX


Viļņa

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

/ OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1.0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = nav

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Special


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem, 850nm/1060nm/980nm/1480nm high-power-polarizācija-nejutīgs usb optiskā apvienotais izolatora ic augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm high-power-polarizācija-nejutīgs usb optiskā kopā izolatora ic ražotāji, rūpnīcas, ražots Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop