2DX2B optiskā mehānisku ierobežojumu slēdzi un Fiber Optic Poe Rocker pārvalda slēdzis

2DX2B optiskā mehānisku ierobežojumu slēdzi un Fiber Optic Poe Rocker pārvalda slēdzis

Sopofiber' D2 × Fiber Optic 2B mehāniska slēdža savieno optisko kanālu, novirzot ienākošos optisks signāls uz atlasītajā izvades šķiedrvielu.

Function

Sopofiber' D2 x 2B Fiber Optic mehāniska slēdža savieno optisko kanālu, novirzot ienākošos optisks signāls uz

atlasītajā izvades šķiedras. Tas tiek panākts, izmantojot patentu gaidot opto-mehāniskais konfigurācijas un aktivizēt, izmantojot elektriskās

vadības signāls. Mehāniska darbība piedāvā ultra-augstas uzticamības un ātrās pārslēgšanas ātrums, kā arī divvirzienu veiktspēju.

MMS fiberoptic slēdži ir patiess komutācijas risinājumi optisko tīklu lietojumprogrammām.

Funkcijas

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy freeonOpticalPath

Pieteikums

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp; DinLaboratory

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Veiktspējas

Parametri


FY-D2 X 2B

WavelengthRange

nm

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

nm

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Atkārtojamība

dB

≤±0.02

PowerSupply

v

3.0or5.0

Kalpošanas laiks

reizes

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Svars

g

16

Dimensija

mm

(L) 27.0 (W) x 12,6 x (H) 8.0 (±0.2 mm) customizationisavailable.

Elektrisko

Specifikācijas

Spriegums

Pašreizējais

Pretestība

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon atslēgas

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon atslēgas

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Adatas

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 x 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Non-fiksēšanas

P1 P3P1'-P3'

--

--

--

--

Aizveriet

Atvērts

Atvērts

Aizveriet

P1 P4P1'-P4'

P3-P2P3'-P2'

V +

--

--

GND

Atvērts

Aizveriet

Aizveriet

Atvērts

OrderingInformation

Režīms

Viļņa

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Savienotājs

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: citi

3 = 3V

5 = 5V

L = fiksēšanas

N = bez atslēgas

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = citiem

25 = 250um

90 = 900um

X = citiem

05 = 0,5 m

10 = 1.0 m

15 = 1,5 m

X = citiem

O = neviens

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X: citi


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi zināms, kā viens no lielākajiem ražotājiem 2dx2b optisko mehānisku ierobežojumu slēdzi un fiber optic poe šūpuļzirgs pārvaldītie slēdzi, augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: 2dx2b optiskā mehānisku ierobežojumu slēdzi un fiber optic poe šūpuļzirgs pārvalda slēdzis ražotājiem, rūpnīcas, ražots Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop