1310nm/1550nm 10GB DWDM SFP Sx raiduztvērējs Gigabit Ethernet

1310nm/1550nm 10GB DWDM SFP Sx raiduztvērējs Gigabit Ethernet

Produkta ieviešana: DWDM SFP jāizmanto ar vienu šķiedru DWDM sistēma un dual fiber DWDM sistēma

Function

1、Product Ievads:DWDM SFP jāizmanto ar vienu šķiedru DWDM sistēma un dual fiber DWDM sistēma

Nodrošina blīvu viļņu Division blīvēšana (DWDM) Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers

lielā ātrumā un fizisko kompaktumu, todayand, #39; s tīklus, nodrošinot izvietošanu pieprasa

elastību un krājumu kontrole, ka tīkla administratori pieprasījums. Mūsu DWDM SFPs ir pieejami visās

100 GHz vai C-band viļņu 50Ghz DWDM ITU režģī. Tie ir paredzēti, lai vairāku avotu

Nolīgumu (PPL) standartiem, lai nodrošinātu plašu tīklu iekārtu savietojamību. Kā multirate notiek saskarsme, un viņi

atbalsts jebkuram protokolam no 100 Mbps, 4,25 Gbps, 8g/10g, lūdzu, skatiet SFP + kategorijā.

EOLS 16xx xx transceivers ir mazās formas faktors iespraužamu moduļi divvirzienu sērijas optisko

datu komunikāciju, piemēram, 4X / 2 x / 1 x Fibre Channel, SDH/SONET, Ethernet programmām. Moduļi

apgabalu karstās spraudnēšanas un digitālās diagnostikas funkcijas ir pieejamās caur I2C seriālās kopnes norādīti SFP

MSA SFF-8472. Moduļi atbilst prasībām IEEE802.3 Gigabit Ethernet standarts un

ANSIFibre Channel specifikācijām un ir piemērota energosistēmu Gigabit Ethernet un šķiedras

Kanālsvidēs. Var izmantot vienu šķiedru DWDM sistēmu un dual fiber DWDM sistēmu.

2、Product parametri:DWDM SFP jāizmanto ar vienu šķiedru DWDM sistēma un dual fiber DWDM sistēma

1234
5678
9101112
13141516

3. produkta līdzeklim:DWDM SFP jāizmanto ar vienu šķiedru DWDM sistēma un dual fiber DWDM sistēma

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Hot PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/paplašinātu:-5to70 ° C

4、 piegāde un apkalpošana:DWDM SFP jāizmanto ar vienu šķiedru DWDM sistēma un dual fiber DWDM sistēma

1) maksā:

2 kuģu:

3) apkalpošanai:

5、 ieteikumi:DWDM SFP jāizmanto ar vienu šķiedru DWDM sistēma un dual fiber DWDM sistēma

1)SGMII SFP ir standarta sērijas ID, kas ir saderīgs ar SFP MSA base - fx 100 pieteikumu noformējuma

2)100BASE-SX ir Fast Ethernet versija pār Optiskā šķiedra

3)SFP 4G SFP 4 g ir izmantot optisko šķiedru sakaru un lāzeru saņem hotplug funkcija no strāvas padeves.

4)CWDM SFP

5)Kompakts SFP KĀDP

6)DIVVIRZIENU SFP SDHSONET

Apraksts
DWDM SFP + transceivers paredzēts sūtīt un saņemt vairāk nekā vienā režīmā optisko šķiedru optisko datu. Ir pieejamas caur I2C digitālās diagnostikas funkcijas. Šis modulis ir paredzēts vienotā režīmā šķiedrvielu un darbojas nominālo viļņu viļņa garuma joslu DWDM C ITU režģa. Tas ir ar SFP + 20-pin connector atļaut karstais pievienojiet spējas. Raidītāja sekcijas izmanto DWDM EML lāzera un ir atbilstīgs saskaņā ar starptautiskās drošības standarta IEC-60825 1. klases lāzera. Uztvērēja sekcijas izmanto PIN detektoru un ierobežojot post-pastiprinātājs IC.
Funkcijas
• Optiskā saskarne atbilst IEEE 802.3ae
• Elektriskais interfeiss atbilstošu SFF-8431
• Specifikācijas atbilst SFF 8472
• Atbilst SFP + MSA
• Hot Pluggable SFP nospiedumu
• Zems enerģijas patēriņš
• Iebūvēts digitālās diagnostikas funkcijas.
• 1. klases lāzera produkts atbilst EN 60825-1
• Jauda dissipationandlt; 1.5W
• Lietu ekspluatācijas temperatūras diapazons:-5 ° C līdz 70 ° C
Lietojumprogrammas
• 10G Ethernet ar FEC
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.709
• 10G BASE-ZR/ZW
• 80km 10g vilna kanālam

Pasūtīt informāciju

Daļa Nr.

Datu pārsūtīšanas ātrums

Attālums

Viļņa

Izejas jauda (DM)

Uztvērēja jutība
(DM)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10Gbps

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + raiduztvērējs


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem 1310nm/1550nm 10GB dwdm sfp sx raiduztvērējs gigabit ethernet, augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10GB DWDM SFP sx raiduztvērējs gigabit ethernet ražotājiem, rūpnīca, kas ražots Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop