1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon olt-onu raiduztvērējs Lc SFP Sx Plus

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon olt-onu raiduztvērējs Lc SFP Sx Plus

1、Product Ievads: SGMII SFP ir standarta sērijas ID, kas ir saderīgs ar SFP MSA base - fx 100 pieteikumu noformējuma

Function

1、Product Ievads:SGMII SFP ir standarta sērijas ID, kas ir saderīgs ar SFP MSA base - fx 100 pieteikumu noformējuma

SGMII SFP ir paredzēta 100BASE-FX pieteikumi-uzbūvēta PHY ierīci, kas nodrošina SGMII interfeisu.

Standarta sērijas ID informācija ir saderīga ar SFP MSA apraksta raiduztvērējs iespējām,

standarta interfeisi, ražotāju un citu informāciju. Uzņēmēja aprīkojums var piekļūt šai informācijai

izmantojot 2 vadu sērijas CMOS EEPROM protokols. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet SFP vairāku avotu

Līgumu (MSA). SGMI SFP transceivers ir 100BASE-FX mazo formu-Factor Pluggable (SFP) ātri

Ethernet interfeiss konvertācija uz Gigabit SFP Ports.

2、Product parametri:SGMII SFP ir standarta sērijas ID, kas ir saderīgs ar SFP MSA base - fx 100 pieteikumu noformējuma

1234
5678
9101112
13141516

3. produkta līdzeklim:SGMII SFP ir standarta sērijas ID, kas ir saderīgs ar SFP MSA base - fx 100 pieteikumu noformējuma

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Veidot inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, kā

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 piegāde un apkalpošana:SGMII SFP ir standarta sērijas ID, kas ir saderīgs ar SFP MSA base - fx 100 pieteikumu noformējuma

1) maksā:

2 kuģu:

3) apkalpošanai:

5、 ieteikumi:SGMII SFP ir standarta sērijas ID, kas ir saderīgs ar SFP MSA base - fx 100 pieteikumu noformējuma

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Kompakts SFP KĀDP

6)DIVVIRZIENU SFP SDHSONET

Apraksts
10 gigabit SFP + raiduztvērējs ir paredzēts pārraidīt un saņemt optisko datu pa NTF/SMF.
SFP + modulis elektriskā saskarne atbilst SFI elektriskās specifikācijas. Ievadi raidītāju un uztvērēju izvades impedance ir 100 Ohms diferenciāli. Datu rindas ir iekšēji AC kopā. Modulis nodrošina diferencētu izbeigšanu un samazinātu diferenciāļa ar kopēju režīmu maiņas kvalitātes signāla pārtraukšanas un zemu EMI. SFI parasti darbojas vairāk nekā 200 mm uzlabota FR4 materiāls par standarta 150mmof FR4 ar vienu savienotāju.
Funkcijas
• Optiskā saskarne atbilst IEEE 802.3ae
• Elektriskais interfeiss atbilstošu SFF-8431
• Karstā Pluggable
• Zems enerģijas patēriņš
• Visas metāla korpusā teicamu EMI veiktspēju
• Advanced programmaparatūras atļaut klientu sistēmas šifrēšanas informācija tiek saglabāti raiduztvērējs
• Rentablā SFP + risinājums, ļauj lielāku port blīvumu un lielāku joslas platumu
Lietojumprogrammas
• 10GBASE, 10.3125Gbps
• 10GBASE, 9.953Gbps
• Citi optiskie saites

Pasūtīt informāciju

Daļa Nr.

Datu pārsūtīšanas ātrums

Attālums

Viļņa

Izejas jauda
(DM)

Uztvērēja jutība
(DM)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310nm DFB

-6~-1

< -15, PIN

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40km

1310nm DFB

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

<-23 APD

Y

PDF
SFP + raiduztvērējs

Apraksts
GEPON OLT raiduztvērējs FETx 493133 x ExCD ir augstas veiktspējas modulis ar SFP pakete nodrošina datu pārraides ātrumu no tipiska 1,25 Gbps GEPON OLT piemērošanai līdz 20km pārvades attālumu, itand #39; s paredzēta tikšanās ar IEEE Std 802.3ah™-2004. 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Funkcijas
• Bi-Directional SFP vienotā režīmā raiduztvērējs
• SC tvertne
• Atbilst IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1490nm nepārtrauktam režīmam 1.25Gbps raidītājs ar DFB laser
• 1310nm eksplozijas režīms 1.25Gbps uztvērējs ar APD TIA
• Diagnostikas ciparinterfeiss atbilst SFF 8472 V9.4
• LVPECL saderīgu datu ievades /output
• Turpināja režīms saņēma signāla stipruma norādi (RSSI) izvades
• Compliant ar RoHS direktīvu
• Atbilst Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksimālais sasniegt 20km
• Ekspluatācijas gadījumā temperatūra: standarts: 0 līdz 70° c
Lietojumprogrammas
• GEPON OLT P2MP pieteikums
• Piekļuves tīkli
• Šķiedras uz mājām, ietves, biroju (FTTx)

Pasūtīšanas informācija:

Daļa Nr.

Datu pārsūtīšanas ātrums

Piemērotu
Tīkls
Pieteikums

Viļņa

Izejas jauda
(DM)

Uztvērējs
Jutība
(DM)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Apraksts
GEPON ONU raiduztvērējs FEUF 314933 x-ExCD ir augstas veiktspējas modulis ar SFF paketi nodrošina datu pārraides ātrumu no tipiska 1,25 Gbps GEPON ONU piemērošanai līdz 20km pārvades attālumu, itand #39; s paredzēta tikšanās ar IEEE Std 802.3ah™-2004. SC rececptacle vai SC bize ir optiskās saskarnes.
Funkcijas
• Bi-Directional SFF vienotā režīmā raiduztvērējs
• SC vai SC/PC bize tvertne nav obligāta
• Atbilst IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1310nm eksplozijas režīms 1.25Gbps raidītājs ar FP laser
• 1490nm nepārtrauktam režīmam 1.25Gbps uztvērējs ar PIN
• Diagnostikas ciparinterfeiss atbilst SFF 8472 V9.4
• Digitālās diagnostikas Monitoting ar ārējo kalibrāciju
• Compliant ar RoHS direktīvu
• Atbilst Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maksimālais sasniegt 20km
• Ekspluatācijas gadījumā temperatūra: standarts: 0 līdz 70° c
Lietojumprogrammas
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU P2MP pieteikums
• Eksplozijas režīmā lietojumprogrammu.
• FTTx WDM platjoslas piekļuves

Pasūtīšanas informācija:

Daļa Nr.

Datu pārsūtīšanas ātrums

Piemērots tīkls
Pieteikums

Viļņa

Izejas jauda

(DM)

Uztvērējs

Jutība

(DM)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Apraksts
GPON ONU raiduztvērējs FGUF 31493 x-x2CD ir augstas veiktspējas modulis ar SFF 2 * 10 paketi atbalsta parasti Asymetric datu ātrums 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx GPON ONU pieteikumu līdz 20km pārvades attālumu, itand #39; s paredzēts vienotā režīmā šķiedrvielu un izmantot optiskā tīkla terminālu ITU-T G.984.2 Class B + vai ITU-T G.984.2 klases C+. SC rececptacle vai SC bize ir optiskās saskarnes.
Funkcijas
• Bi-Directional SFF vienotā režīmā raiduztvērējs
• SC vai SC/PC bize tvertne nav obligāta
• Atbilst ITU-T G.984.2 Class C + vai klases ITU-T G.984.2 C +
• Atbilst SFF MSA 2000
• Diagnostikas ciparinterfeiss atbilst SFF 8472 V10.3
• Digitālās diagnostikas Monitoting ar ārējo kalibrāciju
• LVPECL diferencētu datu ievades un CML datu izvades
• LVTTL signāla uztveršanas izlaidi un LVTTL eksplodēt kontrole
• Atbilst Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 nm eksplozijas režīmā raidītājs un 1490 nm nepārtrauktam režīmam uztvērējs
• 1.244 Gbps DFB Laser Diode, 2.488 Gbps. APD-TIA uztvērējs
• TSSI, TX_SD funkcija nav obligāta
• Maksimālais sasniegt 20km
• Ekspluatācijas gadījumā temperatūra: standarts: 0 līdz 70° c
Lietojumprogrammas
• GPON ONU P2MP lietojumprogrammām

Pasūtīt informāciju

Daļa Nr.

Datu pārsūtīšanas ātrums

Piemērotu
Tīkls
Pieteikums

Viļņa

Izvades
Jauda
(DM)

Uztvērējs
Jutība
(DM)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

Klase B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

Class C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Klase B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Class C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Apraksts
GPON OLT raiduztvērējs FGTx 49313 x-x2CD ir augstas veiktspējas modulis ar SFP pakete parasti atbalsta Asymetric datu ātrums 2.488Gbps Tx 1.244Gbps Rx GPON OLT piemērošanai līdz 20km pārvades attāluma, tā ir paredzēta vienotā režīmā šķiedrvielu un izmantot optiskā tīkla terminālu ITU-T G.984.2 Class B + vai ITU-T G.984.2 klases C+. SC rececptacle.
Funkcijas
• Bi-Directional SFP vienotā režīmā raiduztvērējs
• Karsti-spraudnēšanas un SC tvertne par SMF
• Atbilst ITU-T G.984.2
• Ar SFP MSA un RoHS compliant
• Diagnostikas ciparinterfeiss atbilst SFF 8472 V9.4
• Eksplozijas režīmā signāla noteiktu produkciju, kas ir LVTTL saderīgs.
• Eksplozijas režīms saņēma signāla stipruma norādi izvades
• Atbilst Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 nm nepārtrauktam režīmam raidītājs ar DFB Laser
• 1310 nm eksplozijas režīmā uztvērēju ar APD TIA
• Maksimālais sasniegt 20km
• Ekspluatācijas gadījumā temperatūra: standarts: 0 līdz 70° c
Lietojumprogrammas
• GPON OLT P2MP lietojumprogrammām
• Piekļuves tīkla
• Šķiedras uz ietves, iekšlietu

Pasūtīšanas informācija:

Daļa Nr.

Datu pārsūtīšanas ātrums

Piemērots tīkls
Pieteikums

Viļņa

Izejas jauda

(DM)

Uztvērējs

Jutība

(DM)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Klase B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Class C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem, 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii sfp genpon olt-onu raiduztvērējs lc sfp sx + augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii SFP genpon olt-onu raiduztvērējs lc SFP sx, kā arī ražotājiem, rūpnīcas, izgatavoti Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop