SOPO optisko sakaru Co, SIA dibināta 2009, kā viens lielākais ražotājs un piegādātājs pasīvā šķiedru optikas sastāvdaļas un aprīkojumu. Ar bagātīgu pieredzi, projektēšana un ražošanas šķiedru optikas pasīva sastāvdaļas un aprīkojumu, ar augstas kvalitātes kontroles sistēmu, progresīvas ražošanas iekārtas un augsti kvalificētu darbinieku, mēs esam izveidojuši labas attiecības ar daudzām slavens uzņēmums paziņojums. Mēs piedāvājam plašu produktu, tai skaitā optisko izolators, izolatora kodols, kolimatora, WDM sērija, optisko slēdzi, optisko cirkulatoru u. tml. Izņemot standarta daļas, mēs varam piedāvāt pielāgotus elementus saskaņā ar klienta specifikācijas arī.

Ziņu centrs

newscenter CWDM SFP uztvērēja modulis 1270nm-161...

CWDM SFP uztvērējs modulis 1270nm-1610nm viļņa garums, SMF šķiedra, LC savienotājs, līd...

Sakari

Sazinies ar mums
SOPO Optical Communication Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zona, Langkou Industry Pak, Dalang ielā, Longhua jaunajā rajonā, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co Ltd
foottop